Ale! Kino



28, 29, 30 grudnia


28 grudnia


29 grudnia


30 grudnia

Teatr



19 stycznia


10 lutego 2019

Futsal

Megalo Magic Sport Liga Futsalu 2018/19

o Puchar Burmistrza Libiąża

> Wyniki I kolejki

> Wyniki II kolejki

 

 

Terminy kolejek (9 i 16 grudnia 2018, 6, 13, 20, 27 stycznia 2019, a także 3, 10 i 17 lutego 2019 w godz. 9:00 – 14:00)
O Puchar Burmistrza drugiej edycji rozgrywek zmagają się drużyny: Piekarnia ATU, Jager Team, Solidex, Meble Kania, FC Gromy, Dream Team, Husaria 1918, Pasjonaci Bieruń, Santander, Husaria Libiąż. Tytułu wywalczonego przed rokiem broni drużyna Solidexu.
Wyniki II kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża:
Pasjonaci Bieruń – Husaria Libiąż 3:8 (0:4)
Janusz Węglarz 2, Łukasz Urbanek 1 – Michał Opyd 3, Piotr Śledziński 3, Damian Kułaga 1, Tomasz Subel 1
Solidex – FC Gromy 4:3 (2:2)
Dariusz Wilczak 3, Konrad Bogacz 1 – Mateusz Zejma 2, Krystian Kułas 1

Piekarnia ATU – JagerTeam 4:1 (1:0)
Adam Noworyta 2, Piotr Janik 1, Sebastian Kocot 1 – Mateusz Zoń 1
żółt.kart- Bartłomiej Zięba (JagerTeam)
Meble Kania – Husaria 1918 4:4 (1:2)
Krzysztof Wesecki 3, Krzysztof Borowy 1 – Miłosz Ołpiński 1, Artur Oczkowski 1, Damian Gaudyn 1, (sam.) 1
czerw.kart.- Łukasz Kadłuczka (Husaria 1918)
żółt.kart.- Maciej Krupnik (Husaria 1918)
DreamTeam – Santander 15:1 (6:1)
Jakub Korba 9, Bartłomiej Kosowski 2, Adrian Szafran 1, Michał Grabowski 1, Szymon Cholewa 1, Dariusz Czyszczoń – Kacper Policht 1
Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
13- Jakub Korba (DreamTeam)
4- Mateusz Zejma (FC Gromy)
3- Piotr Śledziński (Husaria Libiąż), Michał Opyd (Husaria Libiąż), Dariusz Wilczak (Solidex), Krzysztof Wesecki (Meble Kania), Bartłomiej Kosowski (DreamTeam)
2- Paweł Wierzbicki (FC Gromy), Ryszard Nędza (Meble Kania), Dominik Nędza (Meble Kania), Janusz Węglarz (Pasjonaci Bieruń), Adam Noworyta (Piekarnia ATU),
Kacper Policht (Santander)
1- Przemysław Nowicki (FC Gromy), Kamil Chylaszek (FC Gromy), Rafał Sergiel (FC Gromy), Arkadiusz Biesek (Husaria 1918), Mateusz Włoszek (Husaria 1918), Łukasz Krawczyk (Husaria 1918), Bartłomiej Zięba (JagerTeam), Kamil Dzikowski (JagerTeam), Łukasz Gut (Santander), Sebastian Ślósarz (Santander), Mariusz Szemiot (DreamTeam), Piotr Kulikowski (Pasjonaci Bieruń), Łukasz Urbanik (Pasjonaci Bieruń), Damian Kułaga (Husaria Libiąż), Tomasz Subel (Husaria Libiąż), Konrad Bogacz (Solidex), Krystian Kułas (FC Gromy), Piotr Janik (Piekarnia ATU), Sebastian Kocot (Piekarnia ATU), Mateusz Zoń (JagerTeam), Krzysztof Borowy (Meble Kania), Damian Gaudyn (Husaria 1918), Miłosz Ołpiński (Husaria 1918), Artur Oczkowski (Husaria 1918), Dariusz Czyszczoń (DreamTeam), Szymon Cholewa (DreamTeam), Adrian Szafran (DreamTeam)
Harmonogram rozgrywek: 
II kolejka – 16 grudnia 2018:
9:00 Husaria Libiąż – Pasjonaci Bieruń
9:50 Solidex – FC Gromy
10:40 Piekarnia ATU – Jager Team
11:30 Husaria 1918 – Meble Kania
12:20 Dream Team – Santander
 
III kolejka – 6 stycznia 2019:
9:00 Solidex – Jager Team
9:50  Dream Team – Husaria 1918
10:40 Piekarnia ATU – Meble Kania
11:30 FC Gromy – Husaria Libiąż
12:20 Santander – Pasjonaci Bieruń
IV kolejka – 13 stycznia 2019:
9:00 Santander – Husaria 1918
9:50  Solidex – Meble Kania
10:40 Jager Team – Husaria Libiąż
11:30  Piekarnia ATU – Dream Team
12:20 FC Gromy – Pasjonaci Bieruń
V kolejka – 20 stycznia 2019
9:00 Husaria 1918 – Pasjonaci Bieruń
9:50 Santander – Piekarnia ATU
10:40 Solidex – Dream Team
11:30 Husaria Libiąż – Meble Kania
12:20 FC Gromy- Jager Team
 
VI kolejka – 27 stycznia 2019
9:00 Solidex – Santander
9:50  FC Gromy- Meble Kania
10:40 Dream Team –Husaria Libiąż
11:30 Pasjonaci Bieruń – Jager Team
12:20 Piekarnia ATU – Husaria 1918
VII kolejka – 3 lutego 2019
9:00 Piekarnia ATU – Pasjonaci Bieruń
9:50 Solidex – Husaria 1918
10:40 Husaria Libiąż – Santander
11:30 FC Gromy – Dream Team
12:20 Jager Team – Meble Kania
VIII kolejka – 10 lutego 2019
9:00 Jager Team – Dream Team
9:50 Pasjonaci Bieruń – Meble Kania
10:40  FC Gromy – Santander
11:30 Husaria Libiąż– Husaria 1918
12:20 Piekarnia ATU – Solidex
IX kolejka – 17 lutego 2019
9:00 FC Gromy– Husaria 1918
9:50 Piekarnia ATU – Husaria Libiąż
10:40 Pasjonaci Bieruń – Solidex
11:30 Jager Team – Santander
12:20 Dream Team – Meble Kania
 Dream Team
FC Gromy
Husaria 1918
Husaria Libiąż
Jager Team
Meble Kania
Pasjonaci Bieruń
Piekarnia ATU
Santander
Solidex

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 106

Archiwum