Ale! Kino



28, 29, 30 grudnia


28 grudnia


29 grudnia


30 grudnia

Teatr



19 stycznia


10 lutego 2019

Ruszyła II edycja rozgrywek Megalo Magic Sport Ligi Orlika!

9 grudnia 2018 zainaugurowano rozgrywki nowego sezonu Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża. Rozgrywki toczą się w hali pneumatycznej na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy Szkole Podstawowej nr 4 w Libiążu.

 

Terminy kolejek (9 i 16 grudnia 2018, 6, 13, 20, 27 stycznia 2019, a także 3, 10 i 17 lutego 2019 w godz. 9:00 – 14:00)
O Puchar Burmistrza drugiej edycji rozgrywek zmagają się drużyny: Piekarnia ATU, Jager Team, Solidex, Meble Kania, FC Gromy, Dream Team, Husaria 1918, Pasjonaci Bieruń, Santander, Husaria Libiąż. Tytułu wywalczonego przed rokiem broni drużyna Solidexu.
Wyniki I serii spotkań:
DreamTeam – Pasjonaci Bieruń  10-1 (5-1)
Jakub Korba 4, Robert Głownia 2, Bartłomiej Kosowski 1, Mariusz Szemiot 1, Michał Grabowski 1, (sam.) 1 – Piotr Kulikowski 1
 
Santander – Meble Kania 3-4 (1-1)
Łukasz Gut 1, Kacper Policht 1, Ślósarz Sebastian 1 – Ryszard Nędza 2, Dominik Nędza 2
Piotr Zajas (Santander) – żółta kartka
Eryk Bochenek (Santander) – czerwona kartka, kara zawieszenia na trzy mecze za wybitnie niesportowe zachowanie

Husaria 1918 – JagerTeam 3-2 (1-0)
Arkadiusz Biesek 1, Sebastian Olek 1, Łukasz Krawczyk 1 – Bartłomiej Zięba 1, Kamil Dzikowski 1
Mateusz Włoszek (Husaria 1918) – żółta kartka
Arkadiusz Biesek (Husaria 1918) – żółta kartka

Piekarnia ATU – FC Gromy 0-7 (0-3)
Mateusz Zejma 2, Paweł Wierzbic 2, Przemysław Nowicki 1, Kamil Chylaszek 1, Rafał Sergiel 1

Solidex – Husaria Libiąż – przełożony
Tabela:
Klasyfikacja Strzelców:
4 – Jakub Korba (DreamTeam)
2-Mateusz Zejma (FC Gromy), Paweł Wierzbic (FC Gromy), Ryszard Nędza (Meble Kania), Dominik Nędza (Meble Kania), Robert Głownia (Dream Team)
1-Przemysław Nowicki (FC Gromy), Kamil Chylaszek (FC Gromy), Rafał Sergiel (FC Gromy), Arkadiusz Biesek (Husaria 1918), Sebastian Olek (Husaria 1918), Łukasz Krawczyk (Husaria 1918), Bartłomiej Zięba (JagerTeam), Kamil Dzikowski ( JagerTeam), Łukasz Gut (Santander), Kacper Policht (Santander), Ślósarz Sebastian ( Santander), Mariusz Szemiot (DreamTeam), Piotr Kulikowski (Pasjonaci Bieruń), Bartłomiej Kosowski 1 (DreamTeam), Michał Grabowski 1 (DreamTeam).

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 106

Archiwum